O NÁS
Vážené Modeláři!

Už jste někdy viděli modely Mikromir? Jsme si jisti, že ano, ale jen pro případ, že ne, Mikromir je ukrajinský výrobce, který nabízí řadu vysoce kvalitních modelů ze styrenu. Jsou docela zvláštní, možná i unikátní stroje v řadě populárních měřítek. Mezi těmi jsou WWII mini-ponorky a experimentální letadla, WWII a poválečné plné velikosti ponorky a další. V poslední době vydali 1/35 rusku miniponorku třídy Sirena, 1/48 ruský předválečný cvičný letoun a 1/350 americkou ponorku třídy Sturgeon.

Od roku 2013 jsme hrdými distributory Mikromir v EU.

Také rádi představíme českému a evropskému trhu nového ukrajinského výrobce, BPK (Big Planes Kits), který nabízí nově navržené modely Boeing 737-200 v měřítku 1/72. V současnosti má k dispozici několik verzí, včetně nově vydaného letadla kanadské letecké společnosti.

Další velmi zajímavý výrobce je nově založená společnost s názvem REXX, která vyrábí zvláštní druh příslušenství: kovové výfuky pro letadla a vozidla v měřítkach 1/35, 1/48 a 1/72. Tyto sety obsahují nabarvené a "zvětralé" výfuky, které vypadají velmi autenticky. Ihned po vybalení z krabice již nemusíte nic dodělávat.

A navíc Vám nabízíme v plném rozsahu modely ukrajinského ArtModelu v měřítku 1/72, včetně jejich nejnovějších výrobků: ruského Su-25UBG a velmi unikátního modelu vydaného firmou dalšího ukrajinského výrobce, AMG: 1/35 ADZG, rakouský těžký obrněný vůz, pozdní verze.

Pracujeme pilně pro dodání novinek, abychom vám je dodali, jakmile byly vyhlášeny a někdy i trochu dříve.

Váš scalehobby.eu